Festa Winter Palace 5* -Боровец

Хотел Феста Винтер Палас 5* - Боровец - 8-ми декември
www.festahotels.com

Локација : 150 м од ски лифт

Супер луксузен хотел сместен во прекрасна борова шума.Со својот уникатен стил и мебел претставува комбинација  на првокласна услуга и софистициран луксуз. Во склоп на хотелот има 2 ресторани, виски и караоке бар, 2 конферентни сали.

СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, руска бања, релакс соба, романтична када, голем избор на терапии за лице и тело.

Хотел ФЕСТА ВИНТЕР ПАЛАС 5* – Боровец

08-ми Декември

Цени валидни за период на престој : 05.12-10.12.2018

Тип на сместување Полупансион
Двокреветна соба (2+1) 35€
Јуниор сјуит – студио (2+2) 41€
Стандард сјит – апартман (2+2) 43€
Дополнителни услови :
 Деца до 2.99 год. – бесплатно 
Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно 
Второ дете и трето дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст 
Возрасен на дополнително легло во соба – 30% попуст 

 

Цените се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Појадок и вечера
  • Користење на СПА Центар – внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, релакс зона
  • Паркинг, интернет

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1€ по лице на ден
  • Патничко осигурување