Festa Winter Palace 5* - Боровец

Хотел Феста Винтер Палас 5* - Боровец - Лето на планина
www.festahotels.com

Хотел ФЕСТА ВИНТЕР ПАЛАС 5* – Боровец
Пролет – Лето – Есен 2019

 

Вид на сместување

(ноќевање со појадок)

10.04-15.06.2019

01.09-30.11.2019

16.06-31.08.2019

 

Двокреветна соба (2+1) 28€ 33€
Јуниор сјуит – студио (2+2) 34€ 39€
Стандард сјуит – едноспален апартман (2+2) 37€ 42€
• Дете до 1.99 год. – бесплатно
• Прво дете од 2-12.99 год. на доп.легло – бесплатно
• Второ дете од 2-12.99 год. на доп.легло – 70% попуст
• Возрасен  на доп.легло – 30% попуст
Доплата за ПОЛУПАНСИОН Возрасен – 10€ Дете – 5€ Возрасен – 12€ Дете – 6€

 

Специјална понуда за период на престој 10.04-15.06.2019 и 01.09-30.11.2019 : бонус 4=3

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок / Полупансион / All Inclusive Light
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
  • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден