Grand Royale 4* - Банско

Хотел Гранд Ројал 4* - Банско - Лето на планина

Хотел ГРАНД РОЈАЛ 4* – Банско
Пролет – Лето – Есен 2019

 

Период на престој 11.04-07.05.2019 30.06-30.09.2019 01.10-30.11.2019
Тип на сместување Ноќевање со појадок
Студио (2+1) 18€ 12€ 16€
Едноспален апартман (2+2) 20€ 14€ 18€
Двоспален апартман (4+2) 18€ 12€ 16€
Дете до 2.99 год. Бесплатно
Прво дете од 3-12.99 год. на доп.легло Бесплатно
Второ дете од 3-12.99 год. на доп.легло 50% попуст
Возрасен на доп. легло 30% попуст
Напомена : за сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес)
  • Детски кат
  • Интернет, паркинг

 

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 10€ , дете – 5€

За период на престој 26.04-29.04.2019 (Велигден) задолжителна доплата за Велигденски ручек : возрасен – 16€, дете – 9€

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден