Green Wood 4* - 24-ти Мај

Хотел Грин Вуд 4* - Банско - 24-ти Мај

СВЕТИ КИРИЛ И МЕТОДИЈ

24-ти МАЈ 2019 : БАНСКО | Хотел ГРИН ВУД 4*

 

Вид на сместување 2 ноќевања / All Inclusive 3 ноќевања / All Inclusive
Двокреветна соба (2+0) 66€ 99€
Студио (2+2) 73€ 109€
Едноспален апартман (2+2) 79€ 119€
Двоспален апартман (4+2) 73€ 109€
• Дете од 0-3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
• Прво дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст
• Напомена : за сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 2 или 3 ноќевања на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 23 часот)
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, релакс зона, фитнес)
  • Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 24.05.2019 | Враќање : 26.05.2019

Цена за повратен билет : 35€ по лице