Festa 4* - Софија

Хотел Феста Софија 4*
www.festasofia.com

 

Хотел ФЕСТА 4* – Софија

www.festasofia.com
Локација : бул. Бугарија, 5 км од центарот
(200 м од Bulgaria Mall)

 

ВИД НА СМЕСТУВАЊЕ

(ноќевање со појадок)

ДВОКРЕВЕТНА СОБА ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА
СТАНДАРД (2+1) 25 € 40 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање со појадок.

  • Возрасен на дополнително легло – 15 €
  • Дете од 2-11.99 год на дополнително легло  10 €
  • Дете до 1.99 год – БЕСПЛАТНО
  • Доплата за вечера 10 €

Во цената не е вклучено :

–  Патничко осигурување
–  Туристичка такса 1 € по лице на ден

 

Напомена : Цените не се валидни за новогодишниот период.