Interhotel Sandanski 4* - 05.01 - 08.01.2020

Интерхотел Сандански 4* Бугарија - 05-08 јan. 2020

ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ

ТЕРМИН : 05.01-08.01.2020

 

Тип на сместување 3 ноќевања со појадок
Двокреветна соба – делукс 210€
Еднокреветна соба -делукс 165€
Дете до 3.99 год. Бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло 30€
Дете од 12-15.99 год. на доп.легло 69€

 

Пакетната цена е за соба и вклучува :

–  Сместување во соодветниот вид на соба за 3 ноќевања на база ноќевање со појадок

–  Користење на СПА Центар : внатрешен и надворешен базен со минерална вода 33°С, отворен термален базен со минерална вода 38°С, сауна, парна бања, фитнес

–  Детски кат, интернет, паркинг

–  Туристичка такса

 

Организиран превоз на релазија Скопје – Сандански – Скопје : 40€ повратен билет 

Напомена – за реализиација на организираниот превоз потребно е да бидат пријавени мин.8 патници