Kempinski 5* - Банско - 24-ти Мај

Кемпински Хотел Гранд Арена 5* - Банско - 24-ти Мај

СВЕТИ КИРИЛ И МЕТОДИЈ
24-ти МАЈ 2019 : БАНСКО
Хотел КЕМПИНСКИ ГРАНД АРЕНА 5* – Банско

Вид на сместување НП
Двокреветна соба делукс – поглед град (2+1) 105€
Двокреветна соба делукс – поглед планина (2+1) 114€
Деца до 11.99 год. на доп.легло бесплатно


Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Користење на СПА Центар – надворешни и внатрешни базени, сауни, парни бањи, фитнес
  • 2 масажи по 30 мин. за време на престојот
  • Детски кат
  • Паркинг, интернет


Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1 € на ден
  • Патничко осигурување


Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 24.05.2019 | Враќање : 26.05.2019

Цена за повратен билет : 35€ по лице