СТРИМОН ГАРДЕН СПА ХОТЕЛ 5* - Ќустендил

СТРИМОН ГАРДЕН СПА ХОТЕЛ 5* - Ќустендил - СПА 2020

СТРИМОН ГАРДЕН СПА ХОТЕЛ 5* – Ќустендил
Цените се валидни за период : 13.0130.11.2020

 

Пакет ВИКЕНД РЕЛАКС / петок – недела

Тип на сместување 2 ПП 3 ПП
Двокреветна соба делукс – 2 возрасни 180€ 243€
Двокреветна соба делукс – 2 возрасни и дете 6-13.99 год. 222€ 301€
Двокреветна соба делукс – 3 возрасни 249€ 338€
Фамилијарен апартман – 2 возрасни и 2 деца до 13.99 год. 338€ 444€

Деца до 5.99 год. на дополнително легло – беплатно

Цените се по соба за 2 или 3 ноќевања и вклучуваат :

  • Појадок и вечера
  • Користење на СПА Центар – внатрешен базен со минерална бода, римска бања, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, релакс зона, фитнеес
  • Паркинг, интернет

 

Доплата за туристичка такса – 1€ по лице на ден

 

Пакет РАБОТНИ ДЕНОВИ / недела- четврток

Тип на сместување 1 ПП
Двокреветна соба делукс – 2 возрасни 85€
Двокреветна соба делукс – 2 возрасни и дете 6-13.99 год. 108€
Двокреветна соба делукс – 3 возрасни 124€
Фамилијарен апартман – 2 возрасни и 2 деца до 13.99 год. 180€

Деца до 5.99 год. на дополнително легло – беплатно

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Појадок и вечера
  • Користење на СПА Центар – внатрешен базен со минерална бода, римска бања, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, релакс зона, фитнеес
  • Паркинг, интернет

 

Доплата за туристичка такса – 1€ по лице на ден