Kompleks Panorama 4*

ХОТЕЛ ПАНОРАМА 4 * - Банско - Лето на планина

Хотел Панорама – Банско
Лето нa планина 2019

 

Тип на смесување

(полупансион)

16.05-30.06.2019

01.09-30.11.2019

01.07-30.08.2019
2-5 ноќ. 6 и над 6 ноќ. 2-5 ноќ. 6 и над 6 ноќ.
Двокреветна соба (2+1) 17€ 16€ 19€ 17€
Едноспален апартман (2+2) 19€ 18€ 22€ 19€

 

Тип на смесување

(all inclusive)

16.05-30.06.2019

01.09-30.11.2019

01.07-30.08.2019
2-5 ноќ. 6 и над 6 ноќ. 2-5 ноќ. 6 и над 6 ноќ.
Двокреветна соба (2 +1) 25€ 22€ 26€ 23€
Едноспален апартман (2+2) 27€ 25€ 28€ 25€

 

За престој од 1 ноќевање – доплата 10% од цена за 2 ноќевања

 

Дополнителни услови :

Возрасен на дополнително легло -30% попуст

Дете до 4.99 години на дополнително легло  –  Бесплатно

Прво дете од 5 до 11.99 години на дополнително легло – Бесплатно

Второ дете од 5 до 11.99 години на дополнително легло – 50 % попуст

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужина, пијалоци за време на оброците)
  • Ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН ( појадок и вечера )
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања,турска бања, хамам,релакс зона, џакузи, фитнес.)
  • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден