Lucky Bansko 5* - Банско

Хотел Лаки Банско 5* - Банско - Лето на планина

Хотел ЛАКИ БАНСКО 5* – Банско
Пролет – Лето – Есен 2019

 

Вид на сместување 07.04-24.04.2019

30.04-06.06.2019

07.06 -30.11.2019

 

25.04-29.04.2019
Студио ЛУКС (2+1) 66€ 72€ 74€
Едноспален апартман ЛУКС (2+1) 77€ 84€ 85€
Едноспалена партман ДЕЛУКС (2+2) 96€ 108€ 104€
Едноспален ЕГЗЕКУТИВ (2+2) 123€ 142€ 131€
Двоспален апартман ЛУКС (4 +1) 146€ 163€ 154€
Двоспален апартман ЕГЗЕКУТИВ (4+1) 172€ 189€ 180€

 

  • Во студио лукс и апартман лукс може да се сместат макс. 2 возрасни + 1 дете до 15.99 год.
  • Во апартман делукс и апартман егзекутив може да се сместат макс. 2 возрасни + 2 деца до 15.99 год./3 возрасни + 1 дете до 15.99 год.

 

Цените се во евра за наем на соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање и појадок
  • Внатрешен базен, базен за деца, солен базен и солена соба, ледена соба, џакузи, сауна, парна бања
  • Детски кат

Дополнителни услови :

  • Дополнителните легла во сите видови сместување се бесплатни
  • Доплата за полупансион : возрасен – 16€, дете од 4-11,99 год. – 10€


Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден