Maria Antoaneta Residence 3*

МАРИА АНТОАНЕТА РЕЗИДЕНС 3* - Банско - 8-ми декември

Хотел МАРИА АНТОАНЕТА 3* – Банско

08-ми Декември

Цени валидни за период на престој : 05.12-10.12.2018

Тип на сместување Полупансион + All Inclusive light
Двокреветна соба (2+0) 21€ 26€
Јуниор сјуит (2+1) 22€ 27€
Дополнителни услови :
Прво дете од 0-5.99 год. – бесплатно
Второ дете од 0-5.99 год. – доплата 30% од цената за возрасен
Дете од 6-11.99 год. на доп. легло – доплата 50% од цената за возрасен
Трет возрасен на доп. легло – 30% попуст
Доплата за сместување во едноспален апартман – 10€ на ден за апартман

 

Цените се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Полупансион + (појадок, вечера, пиво и вино за време на вечерата)
  • All Inclusive light (појадок, ручек, вечера, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци за време на ручек и вечера)
  • Користење на СПА Центар – внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес
  • Паркинг, интернет

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1€ по лице на ден
  • Патничко осигурување