Murite 4* - Банско - 24-ти Мај

Хотел Мурите 4* - Банско - 24-ти Мај
www.murite.bg

СВЕТИ КИРИЛ И МЕТОДИЈ

24-ти МАЈ 2019 : БАНСКО | Хотел МУРИТЕ 4*

 

Вид на сместување 2 ноќевања /

All Inclusive

3 ноќевања /

All Inclusive

                                                                             Зграда АЗАЛИА
Двокреветна соба (2+0) 62€ 92€
Едноспален апартман (2+2) 68€ 101€
Двоспален апартман (4+2) 62€ 92€
Зграда ОРХИДЕА
Двокреветна соба (2+0) 56€ 84€
Едноспален апартман (2+2) 62€ 92€
Двоспален апартман (4+2) 56€ 84€
• Дете од 0-5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
• Прво дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст
• За сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 полни суми

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 2, 3 или 4 ноќевања на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 22 часот)
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
  • Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 24.05.2019 | Враќање : 26.05.2019

Цена за повратен билет : 35€ по лице