Murite 4* - Банско : Пролет – Лето – Есен 2019

Хотел Мурите 4* - Банско :Пролет – Лето – Есен планина 2019

Хотел МУРИТЕ 4 * – БАНСКО

Пролет – Лето – Есен 2019

Период на престој :

(цените не важат за празници)

08.04.2019 – 13.06.2019

09.09.2019 – 30.11.2019

14.06.2019 – 08.09.2019
СЕ ВКЛУЧЕНО 1 н. 2-3 н. 4-5 н. 6-7 н. 1 н. 2-3 н. 4-5 н. 6-7 н.
Зграда АЗАЛИА
Двокреветна соба (2+0) 32€ 28€ 27€ 26€ 34 € 30€ 29€ 28€
Едноспален апартман (2+2) 34€ 31€ 30€ 29€ 37 € 33€ 32€ 31€
Двоспален апартман (4+2) 32€ 28€ 27€ 26€ 34 € 30€ 29€ 28€
Триспален апартман (6+2) 32€ 28€ 27€ 26€ 34 € 30€ 29€ 28€
Зграда ОРХИДЕА
Двокреветна соба (2+0) 31€ 27€ 26€ 25€ 33 € 29€ 28€ 27€
Едноспален апартман (2+2) 33€ 30€ 29€ 28€ 36 € 32€ 31€ 30€
Двоспален апартман (4+2) 31€ 27€ 26€ 25€ 33 € 29€ 28€ 27€
Триспален апартман (6+2) 31€ 27€ 26€ 25€ 33 € 29€ 28€ 27€

 

БОНУСИ :

За престој од 7 и над 7 ноќевања – 1 ноќевање ГРАТИС.

За престој од 14 и над 14 ноќевања – 2 ноќевања ГРАТИС.

 

Дополнителни услови :

  • Деца до 5.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
  • Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
  • Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
  • НАПОМЕНА : За сместување во двоспален/триспален апартман се плаќаат мин. 4/6 редовни суми и важат условите за лица на дополнително легло

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

  • Ноќевање на база АLL Inclusive / се вклучено

(Појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 10:00 до 22:00)

  • Користење на СПА Центар

(надворешен и внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)

  • Паркинг, интернет

 

Цената не вклучува :

  • Туристичка такса 1 € по лице
  • Патничко осигурување