Хотел Перелик 4* - Пампорово - 23-ти Октомври 2018

Тип на сместување Полупансион
Студио  (2+1) 23€
Едноспален апартман (2+2) 24 €
Прво дете до 11.99 год. на доп. легло Бесплатно
Второ дете до 11.99 год. на доп.легло 8€
Трет возрасен на доп.легло 20% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :
√ Ноќевање на база појадок и вечера
√ Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
√ Интернет, паркинг