Perun Lodge 4* - Банско

Хотел Перун Лоџ 4* - Банско - 8-ми Декември
www.perunlodge.com

 

Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4* – Банско  

Понуда за период на престој од 07.12-10.12.2018

 

Тип на сместување

ПОЛУПАНСИОН

мин. 2 ноќевања

Студио 2+1 30€
Едноспален апартман 2+2 32€
Дете до 4.99 год. на доп.легло – бесплатно | Дете од 5-11.99 год. на доп.легло – доплата 17€ | Возрасен на доп.легло – 25% попуст

 

Цената е по лице за 1 ноќевање и вклучува :

– Појадок и вечера

–  Користење на СПА Центар – внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес

–  Интернет

 

ПАКЕТ АРАНЖМАН 

2 ПП и превоз

Термин : 07.12-09.12.2018

 

95€

 

Цената е по лице за пакет аранжман и вклучува :

–  Превоз на релација Скопје – Банско – Скопје

–  2 ноќевања на база појадок и вечера

–  Користење на СПА Центар – внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес

–  Интернет

Во цената не е вклучено патничко осигурување и туристичка такса 1€ по лице на ден.