Perun Lodge 4* - Банско

Хотел Перун Лоџ 4* - Банско - Лето на планина

Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4* – Банско

Цени валидни за период на престој : 01.07-30.11.2019

 

Вид на сместување Полупансион
Студио (2+1) 23€
Едноспален апартман (2+2) 24€
• Деца до 4.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – доплата 8€
• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

–  Ноќевање на база појадок и вечера

–  Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)

–  Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден