Rila 4* - Боровец

Хотел Рила 4* - Боровец - Лето на планина
www.rilaborovets.com

Хотел РИЛА 4* – Боровец
Пролет – Лето – Есен 2019

 

Вид на сместување

 

07.04-30.11.2019

Ноќевање со појадок

01.06-30.11.2019

Полупансион

Нед. – Чет. Пет. – Саб. Нед. – Чет. Пет. – Саб.
Двокреветна СУПЕРИОР соба (2+1) 77€ 90€ 104€ 117€
Фамилијарна СУПЕРИОР соба (2+2) 101€ 114€ 142€ 155€
• Дете до 1.99 год. – бесплатно
• Дете од 2-11.99 год. на доп.легло во двокреветна соба – доплата 12€ за НП, 19€ за ПП

 

Доплата за поглед на стаза – 6€ по соба на ден

Цените се во евра за соба (двокреветна соба – 2 возрасни / фамилијарна соба – 2 ворзрасни и 2 деца) и вклучуваат :

–  Ноќевање со појадок / Полупансион

–  Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, релакс зона, фитнес)

–  Интернет, паркинг


Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден