АСПА ВИЛА 3* - SPA 2018

Хотел Аспа Вила 3* - с. Бања - Банско - СПА 2018

Цени валидни за период на престој : 01.10-30.11.2018

Цените не важат за празници

 

Вид на сместување Недела -Четврток Петок -Сабота
Двокреветна соба – базен (2+1) 24€ 29€
–      Дете до 5.99 год. на доп.легло Бесплатно Бесплатно
–      Дете од 6-11.99 год. на доп.легло 30 % попуст 30% попуст
Двокреветна соба – планина (2+2) 28€ 32€
–      Дете до 5.99 год. на доп.легло Бесплатно Бесплатно
-Прво дете од 6-11.99 год. на доп.легло 30 % попуст 30    попуст
-Второ  дете од 6-11.99 год. на доп.легло 50% попуст 50% попуст
–      Boзрасен на допол. легло 20% попуст 20% попуст

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

*  Ноќевање  на база појадок и вечера

*  Користење на надворешен базен со минерална вода, џакузи, детски базен, фитнес, сауна, парна бања

*  Интернет

*  Паркинг


Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1€ по лице на ден
  • Патничко осигурување