HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* - 2018

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* - с. Бања (област Разлог) - СПА 2018
www.hotsprings-spa.com

ПРОМОТИВНА ПОНУДА валидна за период на престој: 09.09-20.12.2018
Бонус ноќевање : 4=3; 5=4; 8=6 (не се комбинира со други попусти)

Период Денови на престој Двокреветна соба – комфорт (2+0) Двокреветна соба – егзекутив (2+1) Алпин студио (2+2) Јуниор сјуит

(2+2)

07.01-03.02.2018 Петок и сабота 60€ 64€ 78€ 90€
Недела-четврток 50€ 52€ 66€ 80€
04.02-05.04.2018 Петок и сабота 58€ 62€ 72€ 84€
Недела-четврток 48€ 50€ 60€ 72€
06.04-14.04.2018 Петок и сабота 60€ 64€ 78€ 90€
Недела-четврток 50€ 52€ 66€ 80€
15.04-14.06.2018 Петок и сабота 62€ 66€ 69€ 80€
Недела-четврток 50€ 54€ 60€ 70€
15.06-12.07.2018 Петок и сабота 64€ 69€ 76€ 90€
Недела-четврток 54€ 56€ 64€ 78€
13.07-15.09.2018 Петок и сабота 68€ 70€ 82€ 96€
Недела-четврток 56€ 58€ 70€ 85€
16.09-29.11.2018 Петок и сабота 62€ 66€ 69€ 80€
Недела-четврток 50€ 54€ 60€ 70€
30.11-20.12.2018 Петок и сабота 70€ 74€ 82€ 95€
Недела-четврток 58€ 62€ 70€ 85€

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :
– Појадок и вечера
– Користење на СПА Центар – внатрешни и надворешни базени со минерална вода, сауна, парна бања, турска бања, ледена фонтана, солена соба, тепидариум, лакониум, фитнес
– Интернет, паркинг

СПЕЦИЈАЛНИ ПАКЕТИ :
√ 10% попуст за престој од 3 – 4 ноќевања
√ 15% попуст за минимален престој од 5 ноќевања

Дополнителни услови :
– За сместување во еднокреветна соба – 20% попуст од цената за 2 лица
– Дете до 5.99 год. – бесплатно
– Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 28€ на ден
– Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 19€ на ден
– Дете од 6-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст од цената за возрасен
– Трет возрасен на дополнително легло – доплата 36€ на ден
– Четврт возрасен на дополнително легло – доплата 28€ на ден