Интерхотел Сандански 4* - 11-ти Октомври 2018

Вид на сместување<br/ >(мин.2 ноќевања) Недела – Четврток Петок – Сабота
Двокреветна соба – стандард (2+1) 60€ 76€
Еднокреветна соба – стандард 48€ 60€
Двокреветна соба – лукс (2+1) 69€ 86€
Еднокреветна соба – лукс 54€ 66€
Студио стандард (2+2) 100€ 124€
Апартман Лукс (2+2) 112€ 140€
Апартман Фемили (2+2) 152€ 192€
Дополнителни услови :
Дете од 0-03.99 год. Бесплатно
Дете од 04-11.99 год. на доп. легло 10€ 12€
Дете од 04-11.99 год. на ред. легло 20€ 25€
Дете од 04-11.99 год. на доп. легло во студио или апп / /
Дете од 12-15.99 год. на доп. легло 23€ 28€
Возрасен на доп. легло во студио или апп 23€ 28€

Цените се во евра за 2 лица за 1 ноќевање и вклучуваат :
√ Појадок
√ Користење на сауна, парна бања и фитнес центар
√ Користење на затворен базен со минерална вода (33⁰ С) со полуолимписки размери
√ Користење на отворен базен со минерална вода
√ Користење на отворен термален базен  со минерална вода (38⁰ С)
√ Паркинг, интернет, сеф на рецепција
√ Детски кат и професионален аниматор

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден