Хотел Медите 4* - Сандански - 11-ти Октомври 2018

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 4*

Вид на сместување Недела – Четврток Петок – Сабота
Стандардна двокреветна соба 55 € 68 €
Стандардна еднокреветна соба 48 € 60 €
Луксузна двокреветна соба 64 € 78 €
Луксузна еднокреветна соба 58 € 71 €
Студио 90 € 110 €
Луксузен апартман (2 спални) 108 € 144 €
Возрасен на дополнително легло – 12 € | Дете од 02-05.99 год – 4 € | Дете до 1.99 год – бесплатно

АПАРТ ХОТЕЛ МЕДИТЕ 3*

Вид на сместување Недела – Четврток Петок – Сабота
Двокреветна соба 26 € 36 €
Еднокреветна соба 18 € 26 €
Едноспален апартман со кујна 37 € 52 €
Двоспален апартман со кујна 84 € 118 €
Возрасен на дополнително легло – 12 € | Дете од 02-05.99 год – 4 € | Дете до 1.99 год – бесплатно

Цените се во евра за 1 ноќевање и вклучуваат :
√ Ноќевање со појадок
√ Користење на СПА Центар (внатрешен и надворешен базен со минерална вода, фитнес, сауна парк, релакс зона)
√ Паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден