Хотел Св. Никола 3* - Сандански - 11-ти Октомври 2018

Вид на сместување 1 НП
Двокреветна соба – стандард (2+0) 20€
Двокреветна соба – лукс (2+0) 25€
Дополнителни услови :
Дете од 0-03.99 год. Бесплатно

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :
√ Ноќевање со појадок
√ Бесплатен салатен бар за време на вечерата во хотелот
√ Користење на затворен базен со минерална вода
√ Користење на џакузи, римска бања, фитнес
√ Паркинг, интернет, сеф на рецепција

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден