Interhotel Sandanski 4* - 02.01-05.01.2020

Интерхотел Сандански 4* - 02.01-05.01.2020

ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ

ТЕРМИН : 02.01-05.01.2020

Тип на сместување 3 ноќевања со појадок
Двокреветна соба – делукс 240€
Еднокреветна соба -делукс 190€
Дете до 3.99 год. Бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло 34€
Дете од 12-15.99 год. на доп.легло 79€

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА : 10% попуст за резервација и уплата до 20.11.2019

 

Пакетната цена е за соба и вклучува :

ü  Сместување во соодветниот вид на соба за 3 ноќевања на база ноќевање со појадок

ü  Користење на СПА Центар : внатрешен и надворешен базен со минерална вода 33°С, отворен термален базен со минерална вода 38°С, сауна, парна бања, фитнес

ü  Детски кат, интернет, паркинг

ü  Туристичка такса

 

Организиран превоз на релазија Скопје – Сандански – Скопје : 40€ повратен билет  

Напомена – за реализација на организираниот превоз потребно е да бидат пријавени мин.8 патници