Spa Club Bor 4*

СПА Клуб Бор 4* - Велинград - СПА 2018

Цените важат за период : 02.01 – 20.12.2018 г.
Вид на сместување 1 ноќ. 2-3 ноќ. 5 ноќ. 7-9 ноќ.
Двокреветна соба(2 в.) 98 € 90 € 86 € 80 €
Студио ВИП (2 в.+ 1д.) 113 € 105 € 99 € 93 €
Апартман (2 в. + 2 в./д.) 124 € 114 € 108 € 102 €
Доплата за трет возрасен во апп. 21 € 21 € 21 € 21 €
Доплата за второ дете од 6 до 11.99 г. 8 € 8 € 8 € 8 €

Цената е по соба, студио или апп,  за основните легла, и вклучува: ноќевање со појадок, користење на внатрешен базен со минерална вода 30-31ОС, надворешен базен со минерална вода 24-26ОС, џакузи со минерална вода 36-38ОС, детски базен со минерална вода 36-38ОС, сауна, фитнес, парна бања, релакс зона, интернет, паркинг.

Дополнителни услови:
– Деца до 5.99 години – БЕСПЛАТНО
– Прво дете 6-11.99 години на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
– Второ дете од 6-11.99 години во студио/апартамент доплаќа по табелата
– Возрасен на дополнително легло во студио/апартамент доплаќа по табелата

Доплата Полупансион Полн пансион
Возрасен 16 € 29 €
Второ дете од 6-11.99 години 5 € 14 €