Хотел Елбрус 3* - Велинград - Бугарија - СПА 2019


Хотел ЕЛБРУС 3* – Велинград

Цени валидни за Лето 2019

Тип на сместување Полупансион
(мин. 3 ноќевања)
Дворкеветна соба економи (2+0) 30€
Дворкеветна соба стандард (2+1) 34€
Двокреветна соба лукс (2+1) 39€
Апартман стандард (2+1) 44€
Апартман делукс (2+1) 52€

Дете до 3.99 год. – бесплатно

Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – доплата 12€

Возрасен на дополнително легло – доплата 18€

Цените се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Појадок и вечера
  • Користење на надворешен и внатрешен базен со минерална вода
  • Користење на џакузи, сауна, парна бања, турска бања, фитнес
  • Интернет, паркинг

Доплата за туристичка такса – 1€ по лице на ден