Хотел ПРАГ 4* - Белград

www.hotelprag.rs

Локација : ул. Краљице Наталије бр.27

(600 м од Кнез Михајлова)

ВИД НА СМЕСТУВАЊЕ

(ноќевање со појадок)

ДВОКРЕВЕТНА СОБА

ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА

СТАНДАРД

40 €

65 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

- Ноќевање со појадокна шведска маса

- Сеф

- Кабловска ТВ

- Интернет

Во цената не е вклучено :

- Патничко осигурување

- Туристичка такса 151 РСД по лице на ден, се плаќа на рецепција

Хотел ПРАГ на располагање ви нуди :

- Обезбедена гаража за паркинг 24/7 со доплата

- Велнес услуги во City Wellness Center (спроти хотелот) по специјални цени

- А Ла Карт ресторан

- Паб “Хајдучка Печина“

- Конференциски сали и канцеларии

- Можност за сместување со домашни миленици со доплата

- Менувачница 24 часа

• СПЕЦИЈАЛНИ ЦЕНИ ЗА ГРУПНИ ПАТУВАЊА •