Хотел Лион 4* - Софија

www.sofia.hotelslion.bg  

Локација : Центар на Софија

ВИД НА СМЕСТУВАЊЕ

(ноќевање со појадок)

ДВОКРЕВЕТНА СОБА

ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА

ЕКСКЛУЗИВ (2+1)

20 €

30 €

ЛУКС (2+1)

25 €

35 €

АПАРТМАН (2+2)

33 €

33 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање со појадок.

- Возрасен на дополнително легло - 10 €

- Дете од 2-11.99 год на дополнително легло  8 €

- Дете до 1.99 год – БЕСПЛАТНО

- Доплата за ручек 5 €

- Доплата за вечера 6 €

Во цената не е вклучено :

- Патничко осигурување

- Туристичка такса 1 € по лице на ден