Хотел Феста Софија 4*

www.festasofia.com

Локација : бул. Бугарија, 5 км од центарот
(200 м од Bulgaria Mall) 

ВИД НА СМЕСТУВАЊЕ

(ноќевање со појадок)

ДВОКРЕВЕТНА СОБА

ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА

СТАНДАРД (2+1)

25 €

40 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање со појадок.

- Возрасен на дополнително легло - 10 €

- Дете од 2-11.99 год на дополнително легло  10 €

- Дете до 1.99 год – БЕСПЛАТНО

- Доплата за вечера 10 €

Во цената не е вклучено :

- Патничко осигурување

- Туристичка такса 1 € по лице на ден