HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* - с. Бања (област Разлог) - Свети КИРИЛ и МЕТОДИЈ - 24-ти МАЈ 2018

ПРОМОТИВНА ПОНУДА

Вид на сместување

24.05-27.05.2018 (3 ПП)

Двокреветна соба комфорт (2+0)

157€

Двокреветна соба егзекутив (2+1)

166€

Алпин студио (2+2)

178€

• Дете од 0-5.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Прво дете од 06-11.99 год. на дополнително легло – 27€ на ден

• Второ дете од 06-11.99 год. на дополнително легло – 18€ на ден

• Трет возрасен на дополнително легло – 35€ на ден

• Четврт возрасен на дополнително легло – 27€ на ден

 Цените се во евра по лице и вклучуваат :

√ 2 или 3 ноќевања на база појадок и вечера

 Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешни и надворешни базени, сауна, парна бања, турска бања, солена соба, био сауна, ледена фонтана, тепидариум, лакониум)

 Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 24.05.2018 | Враќање : 27.05.2018

Цена за повратен билет : 35€ по лице