Вила РИТА - Неа Врасна - Грција - Лето 2018

Вила Рита се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се наплаќа 5 € на ден.

Период

Број на ноќевања

1/2 студио

1/3 студио

24.05-31.05

7

69*

79*

31.05-07.06

7

79*

89*

07.06-14.06

7

99*

109*

14.06-21.06

7

119*

129*

21.06-01.07

10

310

340

01.07-11.07

10

330

390

11.07-21.07

10

380

450

21.07-31.07

10

380

450

31.07-10.08

10

380

450

10.08-20.08

10

380

450

20.08-30.08

10

330

390

30.08-06.09

7

119*

129*

06.09-13.09

7

99*

109*

13.09-20.09

7

79*

89*

НАПОМЕНА :

Цените означени со * се дадени по лице за 7 ноќи/ 8 дена со вклучен превоз , 3 и 4 лице  плаќаат само превоз 35€

Цените без звездичка означуваат наем на студио за 10 ноќи/11дена  без превоз

Превоз 35 € за возрасни, 25 € за деца  до 12 год (повратен билет)