Вила ГЕРАКИНА - Неа Врасна - Грција - Лето 2018

Вила Геракина се наоѓа на 150 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни, трокреветни, четворокреветни и петтокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа.

ПЕРИОД

Број на ноќевања

1/2 студио

1/3 студио

1/4 студио

24.05-31.05

7

69*

79*

89*

31.05-07.06

7

79*

89*

99*

07.06-14.06

7

99*

109*

119*

14.06-21.06

7

119*

129*

139*

21.06-01.07

10

280

310

340

01.07-11.07

10

310

380

400

11.07-21.07

10

330

410

430

21.07-31.07

10

330

410

430

31.07-10.08

10

330

410

430

10.08-20.08

10

330

410

430

20.08-30.08

10

290

380

400

30.08-06.09

7

119*

129*

139*

06.09-13.09

7

99*

109*

119*

13.09-20.09

7

79*

89*

99*

НАПОМЕНА :

Цените означени со * се дадени по лице за 7 ноќи/ 8 дена со вклучен превоз , 3 и 4 лице плаќаат само превоз 35€

Цените без звездичка означуваат наем на студио за 10 ноќи/11дена без превоз

Превоз 35 € за возрасни, 25 € за деца до 12 год (повратен билет)