Вила ЛЕОНА - Неа Врасна - Грција - Лето 2018

Вила Леона се наоѓа на 30 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има еден дуплекс апартман, едно двокреветно и едно трокреветно студио. Секјое студио е комплетно опремено со кујна , тоалет , балкон , тв, интернет и климата е вклучена во цената.

ПЕРИОД

Број на ноќевања

1/2 студио

1/3 студио

1/3+1/3 дуплекс

24.05-31.05

7

79*

89*

99*

31.05-07.06

7

89*

99*

119*

07.06-14.06

7

99*

119*

129*

14.06-21.06

7

129*

139*

149*

21.06-01.07

10

310

360

590

01.07-11.07

10

360

460

680

11.07-21.07

10

360

480

720

21.07-31.07

10

360

480

720

31.07-10.08

10

360

480

720

10.08-20.08

10

360

480

720

20.08-30.08

10

360

460

680

30.08-06.09

7

129*

139*

149*

06.09-13.09

7

99*

119*

129*

13.09-20.09

7

89*

99*

119*

НАПОМЕНА :

Цените означени со * се дадени по лице за 7 ноќи/ 8 дена со вклучен превоз , 3 и 4 лице  плаќаат само превоз 35€

Цените без звездичка означуваат наем на студио за 10 ноќи/11дена  без превоз

Превоз 35 € за возрасни, 25 € за деца  до 12 год (повратен билет)