Хотел Грин Вуд 4* - Банско - Пролет, Лето 2018

Т.А Кондор бр.1 - генерален застапник за хотел Green Wood - Банско 

 

Термин на престој →

01.04-09.07.2018

Вид на сместување ↓

ALL INCLUSIVE

Двокреветна соба (2+0)

29€

Студио (2+2)

31€

Едноспален апартман (2+2)

39€

Двоспален апартман (2+2)

31€

Дополнителни услови:

- Деца до 5.99 год. – бесплатно

- Прво дете од 6-13.99 год. на дополнтелно легло – бесплатно

- Второ дете од 6-13.99 год. на дополнтелно легло – 50% попуст

- Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат:

√ Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО-појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.   

√ Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, надворешен базен – од 01.06.2018, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)

 Детски кат

 Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено: патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден