Парк Хотел Пирин 5* - Сандански

Цените се валидни за престој до 30.11.2018 (не се валидни за празници)

Пакет “Македонија“  

База : ПОЛУПАНСИОН / Вид на сместување

Петок-сабота

Недела-четврток

Двокреветна соба (2+1)

48 €

39 €

Еднокреветна соба

66 €

62 €

Апартман лукс наем /макс. 3 лица/

152 €

152 €

ДОПОЛНИТЕЛНИ УСЛОВИ:

Дете до 3.99 год - БЕСПЛАТНО

Дете од 4-11.99 год на дополнително легло во соба- 14 € на ден

Дете од 4-11.99 год на редовно легло - 50% попуст

Возрасен на дополнително легло во соба или апп- 20% попуст

Цената е по лице (сместување во соба) и за наем (сместување во апп) и вклучува :

√ Ноќевање со појадок и вечера

 Користење на фитнес, затворен базен со хидромасажни џетови, детски базен, џакузи

 Користење на сауна парк (финска сауна, биосауна, парни бањи, ледена фонтана, емоционални тушеви, топли лежалки, релакс зона

 Парк градина со голем базен, детски базен и детски кат

 Интернет, паркинг, бесплатен транспорт (на барање)

Во цената не е вклучено :

- Туристичка такса 1 €

- Патничко осигурување