Хотел ПАНОРАМА 3* - Сандански

Цени валидни за период на престој : 02.01 – 31.03.2018.

Вид на сместување

Ноќевање со појадок

Појадок и вечера

Двокреветна соба

15€

22€

Дополнителни услови :

Прво дете до 3.99 год. – бесплатно

Второ дете до 3.99 год. – 70% попуст

Деца од 4-11.99 год. – 50% попуст

Трет возрасен – 25% попуст

Цените се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

√ Ноќевање со појадок / Појадок и вечера

√ Користење на надворешен базен со минерална вода (сезонски)

√ Користење на сауна и фитнес

√ Интернет во лоби бар

√ Детски кат

 Паркинг

Во цената не е вклучено :

- Туристичка такса 1€ по лице на ден

- Патничко осигурување