Хотел Аспа Вила 3* - с. Бања - Банско

ЛЕТО 2017

Цените се валидни за период на престој : 01.07 – 31.08.2017 г.

Вид на сместување

2 ПП

3 ПП

5 ПП

7 ПП

Двокреветна соба поглед базен (2+1)

Деца од 06-11.99 год. на доп.легло

64 €

30 €

82 €

42 €

131 €

65 €

170 €

89 €

Двокреветна соба поглед планина (2+2)

Возрасен на доп.легло

Деца од 06-11.99 год. на доп.легло

69 €

56 €

35 €

90 €

64 €

52 €

145 €

102 €

75 €

188 €

132 €

105 €

Деца до 05.99 год. на дополнително легло – бесплатно

Цените се во евра по лице за 2, 3, 5 или 7 ноќевања и вклучуваат :

√ Појадок и вечера

 Користење на базен со минерална вода, џакузи, сауна, парна бања 

 Лежалка и чадор покрај базен

 Паркинг, интернет, сеф на рецепција

Во цената не е вклучено :

- Туристичка такса 1 € по лице на ден

- Патничко осигурување