Хотел ОГЊАНОВО СПА 3* - Огњаново, област Благоевград - Бугарија

Вид на сместување

01.04-30.06.2017

Ноќевање со појадок

01.07-30.09.2017

Ноќевање со појадок

Двокреветна соба стандард

54€

64€

Двокреветна соба лукс

56€

66€

Двокреветна соба гарден

56€

66€

Апартман јуниор

72€

87€

Двоспален апартман

87€

102€

Дополнителни услови :

• Деца до 5.99 год. – бесплатно

• Деца од 6-11.99 год. на доп.легло - 15€

• Возрасен на доп.легло - 18€

Цените се во евра за соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

√ Ноќевање со појадок

 Користење на затворен базен со минерална вода

 Користење на сауна , парна бања, релакс зона

 Интернет, паркинг

Во цената не е вклучено:

• Туристичка такса 1€ на ден 

• Патничко осигурување