Хотел ЕЛЕГАНС 3* - Огњаново, област Благоевград - Бугарија

Цените не се валидни за празници.

Период на престој : 01.04-30.06.2017 / 01.09-30.11.2017

Вид на сместување :

Недела – Четврток

Ноќевање со појадок

Петок – Сабота

Ноќевање со појадок

Двокреветна соба стандард

17€

21€

Двокреветна соба стандард +

19€

23€

Студио

24€

27€

Апартман (2+1)

27€

33€

Апартман (2+2)

30€

36€

Деца до 3.99 год. – бесплатно

Деца или возрасен на доп.легло – 13€

Доплата за вечера (на мени) : 7€

 

Период на престој : 01.07-31.08.2017 / 01.12-10.01.2018

Вид на сместување :

Ноќевање со појадок

Двокреветна соба стандард

21€

Двокреветна соба стандард +

23€

Студио

27€

Апартман (2+1)

33€

Апартман (2+2)

36€

Деца до 3.99 год. – бесплатно

Деца или возрасен на доп.легло – 13€

Доплата за вечера (на мени) : 7€

 Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

√ Ноќевање со појадок

Користење на внатрешен и надворешен базен со минерална вода

Користење на џакузи, сауна , парна бања, фитнес

Интернет, паркинг

Во цената не е вклучено:

- Туристичка такса 1€ на ден 

- Патничко осигурување