Хотел Аспа Вила 3* - с. Бања - Банско

 ЛЕТО 2018

Цени валидни за период на престој : 01.05-30.09.2018

Цените не важат за празници 

Вид на сместување

2 ПП

3 ПП

5 ПП

7 ПП

Двокреветна соба – базен (2+1)

61€

78€

125€

162€

-      Дете до 5.99 год. на доп.легло

Бесплатно

-      Дете од 6-11.99 год. на доп.легло

29€

40€

62€

85€

Двокреветна соба – планина (2+2)

66€

86€

138€

180€

-      Дете до 5.99 год. на доп.легло

Бесплатно

-      Дете од 6-11.99 год. на доп.легло

33€

50€

72€

100€

-      Возрасен на доп.легло

51€

61€

97€

126€

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат : 

√ 2 / 3 /5 / 7 ноќевања на база појадок и вечера

√ Користење на надворешен базен со минерална вода, џакузи, детски базен, фитнес, сауна, парна бања

√ Интернет

 Паркинг

Во цената не е вклучено :

- Туристичка такса 1€ по лице на ден

- Патничко осигурување