Хотел ДЕЛТА 3* Огњаново, област Благоевград - Велигден 2018

Цени валидни за период на престој : 05.04-10.04.2018

Вид на сместување

3НП

4 НП

Двокреветна соба со одделни легла

86 €

107 €

Двокреветна соба стандард  

99 €

124 €

Двокреветна соба лукс

112 €

155 €

Дополнителни услови :

Дете од 0-03.99 год.

Бесплатно

Дете од 04-11.99 год. на допол. легло

      48 €                59 €

Возрасен на дополнително легло

      71 €                87 €

НП – ноќевање со појадок

Цените се во евра по лице  за 3 или 4 ноќевања и вклучуваат :

√ Ноќевање со појадок

 Велигденски ручек

√ Користење на базени со минерална вода

 Користење на сауна, џакузи, парна бања, фитнес

 Паркинг, интернет

Во цената не е вклучено :

- Туристичка такса 1 € по лице на ден

- Патничко осигурување