Хотел Перун Лоџ 4* - Банско - Зима 2018/2019

www.perunlodge.com

Т.А Кондор бр.1 – генерален застапник за Македонија  

Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :
15% попуст за резервација и уплата до 31.10.2018 | 10% попуст за резервација до 30.11.2018
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-14.12.2018, 26.01-30.04.2019
(Попустот за рана резервација и бонусите се комбинираат)

Цените се по лице за 1 ноќ.

28.12-02.01.2019

03.01-12.01.2019

21.12-27.12.2018

19.01-02.02.2019

01.12-20.12.2019

на база ПОЛУПАНСИОН

13.01-18.01.2019

05.03-30.04.2019

Вид на сместување

мин. 4 ноќ.

03.02-04.03.2019

 

Студио

2+1

58 €

38 €

36 €

38 €

32 €

Едноспален апартман

2+2

69 €

40 €

38 €

40 €

33 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, ски гардеробер, интернет во лоби.

Доплата за паркинг (на рецепција) - 9€ на ден.

Дополнителни услови :

▪ Дете до 4.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло - 17€ на ден

▪ Дете од 5-11.99 год. на редовно легло - 25% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст

▪ Доплата за еднокреветна соба : 20€ на ден (важи за престој од 01.12-28.12.2017 и 13.01-20.04.2018)

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : во основен ресторан - возрасни - 80€, дете - 40€ | во зимска градина - возрасни - 70€, дете - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден