Хотел Флора Комплекс 4* - Боровец - Зима 2017/2018

www.flora-hotel.net

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-25.12.2017 | 04.01-15.01.2018 | 05.03-11.03.2018 (важи за рез. од 16.10.2017)

Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

26.12-03.01-2018

16.01-04.03.2018

18.12-25.12.2017

01.12-17.12.2017

Вид на сместување | Период на престој

04.01-15.01.2018

12.03-01.04.2018

05.03-11.03.2018

 

Еднокреветна соба

1

120.00 €

74.00 €

56.00 €

48.00 €

Двокреветна соба

2+1

122.00 €

93.00 €

68.00 €

59.00 €

Студио

2+1

133.00 €

104.00 €

82.00 €

69.00 €

Едноспален апартман

2+2

156.00 €

121.00 €

98.00 €

83.00 €

Минимален престој - 5 ноќевања.

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, интернет

Дополнителни услови :

▪ Деца до 1.99 год. - бесплатно

▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - 60% попуст од цената за лице

▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст од цената за лице

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 65€, дете од 2-11.99 год. - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Организиран превоз во Јануари и Февруари : секоја САБОТА

Повратен билет : 40€по лице

За реализација напревозот е потребен минимум од 8 патници