Хотел Мура 3* - Боровец - Зима 2017/2018

 www.borovetz-resort.com/hotel-mura-en.html

Локација : 50 м од ски лифтовите
Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства. На располагањена своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 24.01.2018 до крај на сезона

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

01.12-28.12.2017

29.12-01.01.2018

 

02.01-23.01.2018

 

Вид на сместување | Период на престој

24.01-31.03.2018

Двокреветна соба - стандард

2+1

26.00 €

38.00 €

28.00 €

Трокреветна соба - со балкон

3+1

28.00 €

40.00 €

30.00 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера, ски гардеробер, паркинг, интернет во лоби.

Дополнителни услови :

▪ Деца до 1.99 год. - бесплатно

▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - бесплатно

Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло - 25% попуст

▪ Доплата за еднокреветна соба - 10€ на ден

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 60€, дете од 2-11.99 год. - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Организиран превоз во Јануари и Февруари : секоја САБОТА

Повратен билет : 40€по лице

За реализација напревозот е потребен минимум од 8 патници