Вила Јагода и Малина 3* - Боровец - Зима 2017/2018

 www.borovetz-resort.com

Локација : 2 км од Боровец
Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан,маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец.
Вили Јагода (40 фински вили) : дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , спална со2 дрвени кревети на спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, балкон. 10 од вилите имаат сауна

Вили Малина (28 вили на 2 спрата) : дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ, 2 креветина вториот спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, можност за 2 дополнителни кревети
на првиот спрат.

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 24.01.2018 до крај на сезона

Цените се за наем на вила за 4 лица, за 1 ноќевање

29.12-02.01.2018

01.12-28.12.2017

Вид на сместување | Период на престој

 

03.01-31.03.2018

ЈАГОДА

4+0

          85.00 €

          44.00 €

ЈАГОДА СО САУНА

4+0

          90.00 €

          50.00 €

МАЛИНА

4+2

          90.00 €

          50.00 €

Во цената е вклучено :  ноќевање, паркинг.

Доплата за појадок : возрасен - 6€, дете - 4€. Доплата за вечера : возрасен - 10, дете - 5€.

Дополнителни услови :

▪ Доплата за дополнително легло во Малина : возрасен - 6€, дете (2-11.99 год.) - 3€

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 60€, дете од 2-11.99 год. - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Организиран превоз во Јануари и Февруари : секоја САБОТА

Повратен билет : 40€ по лице

За реализација напревозот е потребен минимум од 8 патници