MALINA RESIDENCE 3* - Пампорово - Зима 2017/2018

www.malina-pamporovo.com 

Цените се по лице за 1 ноќевање

18.12-28.12.2017

29.12-01.01.2018

20.01-04.03.2018

05.03-31.03.2018

Вид на сместување | Период на престој

02.01-19.01.2018

 

Ноќевање со појадок

Вила за 2 лица

54.00 €

134.00 €

58.00 €

43.00 €

Вила за 4 лица

83.00 €

141.00 €

90.00 €

65.00 €

Полупансион

Вила за 2 лица

63.00 €

143.00 €

69.00 €

54.00 €

Вила за 4 лица

103.00 €

159.00 €

112.00 €

87.00 €

Во цената е вклучено : појадок / појадок и вечера, интернет, сеф на рецепција, паркинг

Дополнителни услови :

▪ Дете до 4.99 год. - бесплатно

▪ Дете од 5-12.99 год. со 2 возрасни во вила за 2 лица - 15% доплата

▪ Дете од 5-12.99 год. со 4 возрасни во вила за 4 лица - бесплатно

▪ Возрасен на дополнително легло во вила за 4 лица - 20% доплата

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 70€, дете (5-17.99 год.) - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден