KAMELIA APART 4* - Пампорово - Зима 2017/2018

www.kamelia-hotel-pamporovo.com

Цените се за 1 ноќевање за наем на соба

01.12-17.12.2017

18.12-26.12.2017

27.12-02.01.2018

08.01-21.01.2018

22.01-04.03.2018

Вид на сместување | Период на престој

05.03-15.04.2018

03.01-07.01.2018

     

Студио - цена за 2 лица

2+0

49.00 €

77.00 €

112.00 €

54.00 €

67.00 €

Едноспален апартман - цена за 2 лица

2+2

51.00 €

80.00 €

119.00 €

56.00 €

72.00 €

Двоспален апартман - цена за 4 лица

4+2

84.00 €

130.00 €

205.00 €

93.00 €

121.00 €

Триспален апартман - цена за 6 лица

6+2

119.00 €

188.00 €

293.00 €

126.00 €

168.00 €

Ноќевање со појадок : возрасен - 5€, дете - 3€ | Полупансион : возрасен - 13€, дете - 7€

Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, СПА, фитнес, ски гардеробер, анимација за деца, интернет

Дополнителни услови :

▪ Дете до 5.99 год. - бесплатно

▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло - доплата 40% од цената за лице

▪ Возрасен на дополнително легло - 20% попуст од цената за лице

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 80€, деца - 45€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден