Хотел Орфеј 4* - Пампорово - Зима 2017/2018

 

Термини : 06.01-13.01.2018 и 13.01-20.01.2018
Цена : 220,00 € / 13.640,00 ден.

 

Цената е по лице и вклучува :

√ Организиран превоз на релација Скопје – Банско – Скопје

 7 ноќевања со појадок и вечерa 

 Користење на Спа Центар (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)

 Обезбеден транспорт до жичарницата

 Интернет во целиот хотел

Во цената не е вклучено патничко осигурување.

*Понудата важи за лица до 16 години.